Metin2 - Silkroad - Warrock - Cabal
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`` Online Oyun ´´

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!]

2 posters
YazarMesaj
admin
Administrator
admin

Aktiflik :
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Right_bar_bleue

Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Empty
MesajKonu: Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!]   Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:01 pm

Evet arkadaşlar...Çoğumuz
üye olamıyoruz diye bunları resimle anlatacağım sizleRe..Şahsen ben ilk
üye olmak için uğraştığımda çok zorlanmıştım..

### İlk Önce Oyunu İndirmek - 3 adımdan oluşacaktır... ###
1.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 63857451hh1

2.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 57056871lp5

3.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 64526770ew7

Tebrikler!
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 722x385.
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 99003749sv8

#### GeçeLim Üyeliğe....Üyelik 4 adımdan oluşacaktır... ####
1.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 55493914cj2
2.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 59136767eg7

3.Adım
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 879x438.
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 68727838xe6

4.Adım [ Son Adım ]
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] 89765999se2

İşleme devam edin dediğim Kullanıcı adınızı falan girin.. İlerde hile paylaşımı yapacağım..
https://onlineoyuncu.catsboard.com
hiko06
Moderatör
Moderatör
hiko06

Aktiflik :
Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Left_bar_bleue666 / 999666 / 999Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Right_bar_bleue

Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] Empty
MesajKonu: Geri: Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!]   Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:09 pm

Ellerine sağlık abi ...

Warrock İndirme + üye olma..[Resimli Anlatım!]
1 sayfadaki 1 sayfası