Metin2 - Silkroad - Warrock - Cabal
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`` Online Oyun ´´

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robinson Crouse&Cuma-2

YazarMesaj
DeLTa
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
DeLTa

Aktiflik :
Robinson Crouse&Cuma-2 Left_bar_bleue786 / 999786 / 999Robinson Crouse&Cuma-2 Right_bar_bleue

Robinson Crouse&Cuma-2 Empty
MesajKonu: Robinson Crouse&Cuma-2   Robinson Crouse&Cuma-2 I_icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:01 pm

ÖZET:
'' Abijim? Abijim uyansena?? ''

'' Noldu lan?''

'' Kayalıgin arkasindan çıkıp kodu yumrugu! ''

'' Aha! Bu tarafa dogru geliyo lan! Hadi girelim su yeraltı seysine! ''

''Ben sane söylamistim abijim.Hayvanin gözi dönmüs bi kera! ''

'' Lan olum! Bi daha ask mesk felan konusursan bu konuda espiride yaparsan çok fena dalarım sana! ''

'' Tamem ya tamem! Saka yaptim.''

'' RÜEEAAAAAAA!!!! ''
'' Hasssktrrr! Noluyo lan! O seste neydi?

'' Saninki dalirdi! ''
'' Ulan bak sunun hakkında senin ki meninki diyip durma uyarıyom bak anam avradım skilsin çok pis dalarım Cuma! ''

'' O bakimdan soylemadim abijim ya! Hani bu akliyla bizim magareya girdigimizi anleyamayacagı için boguldu sanıyo.Onidan yane. ''
'' Bogulduysak ikimiz birden bogulmusuzdur hamına koyim! Niye benimki oluyo lan?! ''

'' Sane karsi özel bi ilgisi var ye onin için dadi- AMA KIZMA SAKIN LAFIN GALISI! ''
'' Bi daha dersen böyle bisey var ya senin g.t deligini 8m genisletirim lan!

'' Tamem ya tamem.Neyse , aklimda bi pilan var ame sen kızarsın diya söylamiyorum ''
'' Hamına koyum ne lan söyle iste! Ise yarar biseyse kızmıcam! ''

'' Simdi biz bu gorildan kurtilmak için sanin saçını boyasak bu hayvan sani yinade kokindan taniyajaktır.O yüsdan asil bu koku meselasina bi çare bulmak lasım. ''
'' Nasıl olcak bu is lan? ''

'' Bi kokarja yakalayajaz ve onu sürakli yanımizda tasıyajaz.Böyleje o koku bizim kokumuzu bastırajak ve goril bizi tanıyamıyajak. ''
'' Iyi , güzelde.. biz nasıl dayancaz lan o kokuya? Burnumuzun diregi skilir lan! ''

'' Valla abijim ya kokuya dayanajan yada o gorila- HAMINA KOYYIM!!! ''
'' Noluyo lan!''

'' ABIJIM SURAYE BAK YAA!!! ''
Dev bir yamyam sürüsü adaya saldırıyordu...

'' Lan hani gelmez demistin bunlar buraya? ''

'' Na bilayim abijim! 13 yıl önjaki mevzuydu ''
'' Ne s.k yicez hamına koyim lan simdi? ''

'' Banim aklima bisay galiyo ama soylemaktan korkuyom ''
'' Koca bi yamyam sürüsü adaya saldırıyo sen bundan degilde benden mi korkuyosun hamına koyum! ''

'' Benja bu yamyamlarin üstasindan bi tek o dev goril gelabilir.Yamyamları adadan kaçirmak için oni kullensak? ''
'' Güzel fikirde ne dicez lan adama? Abı bizim asagı mahalleyle kavgamız var sende gel mi dicez amına koyum? ''

'' Yok.Hani sane karsı özal bi duygusi var ya.O bakimdan , yani onin gönlüni alsan.Bu is için küçük bi cilve bila yetabilir? ''
Robinson , yerden bir sopa alıp sopayı Cuma'nın g.tünde kırar.

'' NE DIYOSUN LAN SEN! ''

'' Abijim napiyosin ya! Insan misin sen? Insanin götinda sopa kırılir mi? ''
'' Senin dedigin insanlıga yakısıyo mu lan peki? ''

'' Ne dadikki hamına koyim! Janımızı kurtarmek isin küçük bi öpüjük versan bila yetar! ''
'' Bak hala ne diyo .mına kodumun! ''

GORÇ!!

DURPS!!!

Robinson , Cuma'ya bir kafa ve birde yumruk atmıstı.Cuma'nın suratı kan içindeydi..

'' Napiyosin abijim lan! Hersay bitti lan! Sani tanidigim güna lanet olsun lan! Harbiden bitti lan harsey! Surda sena 2 laf ettik diya ölümina giristin ya , iste sen busin abijim! ''
'' Uyarmıstım oglum seni! Çok pis dalarım demistim! Anam avradım s.kilsin demistim lan! ''

'' Hersay bitti lan.Hersay bitti.Gidiyorum lan''
'' S.ktir git .mına koyim!!! ''

'' Ame sunu bilmani istarimki kokarja fikrin aklina galirsa banimla barismak isteyabilirsin! ''
'' Yiyosa gel burda söyle .mına koyum lan! Senin kokarcanın .mına koyarım lan! Gidiyom dedin git iste! ''

''AME SANIN HAMINA KOYAJAM OLM!''
'' Aksamdan beri bekliyorum hamına koyum bi hareketlenme bi kıpırtı yok lan ortada.Adanın her tarafını manyaklar sardı.En azından bizim soparı yakalayıp neler oldugunu ögrensem. ''

''RÜEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!''
'' Hasktr! Evin yerinide bellemis.Artık sokagın iti kopugu gibi gezer etrafta! ''

''KÜSKU DADIGIN BIIIIIR FOBI! AMA SON KEEEZ YARREAMI YE ROBI!''

YARREAMİ YE ROBİ! YARREAMİ YE ROBİ!

'' Hamına kodumuna bak lan! Bi günde yerlilerin tarafına geçip onlara sarkıyı ezberletip okutmus.Aha! Farketti beni.Lan bana mı diyo lan onu? HASSKTRR LAN! BU YAVSAK KARAKTERLI CUMA , YEDIGI DAYAGIN HIRSIYLA KELLEMI KESTIRTIR SIMDI BU IRKDASLARINA!

''RÜEAAAAAAAAAAA!!!!''
''AHA! BI SEN EKSIKTIN.SENDE GELDIK TAM OLDU HAMINA KOYIM! ''

DEVAM EDECEK...

Robinson Crouse&Cuma-2
1 sayfadaki 1 sayfası