Metin2 - Silkroad - Warrock - Cabal
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`` Online Oyun ´´

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]

3 posters
YazarMesaj
DeLTa
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
DeLTa

Aktiflik :
bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Left_bar_bleue786 / 999786 / 999bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Right_bar_bleue

bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Empty
MesajKonu: bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]   bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] I_icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 12:40 am

Bazen birine sinir olduğumuzda onun söylediği kelimeyi ona komikleştirerek söyler ve dalga geçeriz.Ben bunu bi kere nerdeyse mafya olmaya aday bi arkime yaptım.2mizde bi kızı seviyoduk.Bu arkim manyak olduu için yanında bide bıçak taşıyo.Neyse bu bana dedi '' seni görmücem bi daa o kızın yanında '' .Bende gıcık oldum '' bideha görmicim sini o kizin yeninde '' diye dalga geçtim.Sonra kaçtım.Anına kodumun manyağa ordan kaçmasam vücumdaki her hücreyi delik deşik etçekti lan.Orrrrrrrrossspu çocuğu arkadan bide sanki taş atarmış gibi bıçağa fırlattı neyseki kazma bulunduğum yerin 2m ötesinde kantincinin en sevdiği resme saplandı.Kanti onun sülalesini zikmeye giderken bende disipline olayı anlatmaya gittim ve sonra kız bu olayı öğrenince dudaklarıma yapıştı lol!
zibidi

zibidi

Aktiflik :
bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Left_bar_bleue333 / 999333 / 999bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]   bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] I_icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:16 am

seni görürsem şerefsizim deşicem kaç lan benden
DeLTa
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
DeLTa

Aktiflik :
bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Left_bar_bleue786 / 999786 / 999bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]   bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] I_icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:47 am

sus lan orspu
OnLy_DracuLa
Yönetici
Yönetici
OnLy_DracuLa

Aktiflik :
bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Left_bar_bleue999 / 999999 / 999bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]   bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ] I_icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 8:54 am

Tşk Ederim ...

bi anım-3 [ arkimin ağzını eyledim ]
1 sayfadaki 1 sayfası