Metin2 - Silkroad - Warrock - Cabal
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Sitemize Üye olalım ...

İyi Forumlar ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`` Online Oyun ´´

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bi anım-2 [ arı ]

YazarMesaj
DeLTa
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
DeLTa

Aktiflik :
Bi anım-2 [ arı ] Left_bar_bleue786 / 999786 / 999Bi anım-2 [ arı ] Right_bar_bleue

Bi anım-2 [ arı ] Empty
MesajKonu: Bi anım-2 [ arı ]   Bi anım-2 [ arı ] I_icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 12:35 am

Dolmuşun içine giren arı bana gerilim dolu anlar yaşattı...

Ben dolmuşla yaptığım yolculuklarda genelde ayakta dururum ama son yolculuğumda oturma şerefine layık oldum hemde cam kenarında.Fakat dolmuşun içine giren arı bana çok yıprattı.Tam benim olduğum camda bi aşağa bi yukarı dolanıp durması üstüme doğru benim manyaklar gibi bağırmama sebep olabilecek salvolar yapması sonra tekrar geri cama yapışması.Anına kodumun arısını dikkatle izlerken bi yandanda beni soktumu lan acaba benmi hissetmiom diye düşünüyodum evde olsa taam.Ama dolmuşta bi farklı evde soksa '' senin gelmişini geçmişini geleceğini 7 ceddini zikiyim lan pççççç!!!! '' diye bağırabilirim.Ama dolmuşta bunu yaparsam insanlığımdan şüphe duyarım.Orrrrrrrrrosssspu çocuğu madem bi yararın var niye zararında varki anına koyum!!!!!!

Bi anım-2 [ arı ]
1 sayfadaki 1 sayfası